Instagramová súťaž nie len pre študentov o tri naše vegán-tituly: #VeganNa5Dni

02.11.2020

Radi by ste si trochu zasúťažili, popri tom urobili niečo aj pre svoje zdravie, našu planétu a k tomu možno aj vyhrali jednu z troch pekných kníh? Tak v tom prípade odporúčame súťaž združenia "E@I" (Edukácia@Internet), ktorú realizuje pri príležitosti "Svetového dňa vegánov". Naše vydavateľstvo je hlavným sponzorom tejto súťaže a venovalo do nej tri vegánske knihy! :)

Deň 1.11. sa oslavuje aj ako "Svetový deň vegánov", na pamiatku založenia prvej vegánskej organizácie "The Vegan Society" vo Veľkej Británii v roku 1944. Občianske združenie Edukácia@Internet (E@I) sa rozhodlo pri príležitosti tohto Svetového dňa vegánov (1. novembra) pripraviť Instagramovú súťaž, ktorá má za cieľ motivovať ľudí, aby aspoň na 5 dní skúsili do svojho jedálnička zakomponovať jedlá, ktoré budú výlučne len na rastlinnej báze.

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aký dopad má konzumácia mäsa a živočíšnych výrobkov na vaše zdravie a na našu planétu Zem? Chceli by ste pre to niečo urobiť, no neviete, kde a ako začať? Myslíte si, že je naozaj také náročné zjesť 5 vegánskych jedál v priebehu dvoch týždňov? Dokážte v tejto súťaži pravý opak a možno práve Vy vyhráte! Na konci súťaže sa vyžrebujú traja výhercovia, ktorí budú za odvahu a odhodlanie odmenení skvelými vecnými cenami v podobe knižiek o vegánstve. Knihy do tejto súťaže venovalo naše vydavateľstvo ESPERO

Ak by ste aj nevyhrali, tieto naše vegánske tituly nájdete tu: https://www.espero.sk/?collection=veganstvo

Viac informácií o súťaži nájdete na: https://veganna5dni.ikso.net/